Ekologiškai švarios poliuretano plokštės

 Poliuretano plokštės  labai dažnai yra naudojamos, kai reikia  atlikti  išorinę namo apdailą, kuri gali  uždengti naudojamas šiltinimo medžiagas pamatų  sistemoje.  Šiuo  atveju pamatų  plokštės prisiima  išorinį poveikį, pavyzdžiui, vėją , kritulius, temperatūros svyravimus ir kita.  Plokštės tai yra   pamatų  apsauga. Būtent  dėl šios priežasties poliuretano plokštės turi  būti pasirenkamo  labai kruopščiai, kadangi  galu gale nuo jų kokybės priklauso visos sistemos  funkcionalumas.  Pirmoji ir svarbiausia priežastis kodėl yra naudojamos plokštės jau  buvo pasakyta, plokštės yra naudojamos norint apsaugoti namo  pamatus nuo  išorinio poveikio. Be to,  plokštė  turi  būti pačios savaime  atsparios korozijai ir  puvimo procesui, jos  neturi  deformuotis mechaninio krūvio pasakoje. Taip pat jos turi patrauklią išvaizdą, kuri  tikrai  nesugadins jūsų namo.  Viena iš patikimiausių plokščių  rūšių yra  būtent poliuretano plokštės, kurios savo sudėtyje turi tam tikrus  mineralinius komponentus.  Dažniausiai  tokios  naudojamos plokštės turi išorinį  apauginį sluoksnį, kuris  suteikia  patikimą  apsaugą pamatams.  Poliuretano plokščių konstrukcija yra  sukurta  tokiu būdu, kad būtų maksimaliai  palengvinamas montavimo procesas.  Jos  tarpusavyje  yra sujungiamos pagal   tam tikrą  principą, tvirtinamos prie  atraminės konstrukcijos, bei  naudojant specialias  technologijas.  Poliuretano plokščių, kurios tvirtinamos  ant  pamatų dizainas yra pakankamai įvairus, tačiau dažniausiai yra  naudojamos apdailos plokštės, kurios  atrodo kaip plytos,  natūralus akmuo arba  mediena.

Poliuretanas gali pasigirti savo ypatingu  funkcionalumu ir praktiškumu, tai suteikia galimybę ją naudoti ne  tik  patalpos viduje, tačiau ir tada, kai  atliekama išorinė patalpos  apdaila.  Ji  su laiku nepakeičia savo spalvos ir  jo neatakuoja  jokie  vamzdžiai. Tokiu  būdu ji tampa dar įdomesnė išorinei  apdailai.  Taip pat dekoratyvinį poliuretano  plokštės  gali  būti naudojamos kaip išorinė šiltinimo medžiaga.  Jos gali būti naudojamos  labai plačiai, įvairiuose  architektūros stiliuose, yra  užtikrinama galimybė imituoti  natūralią medieną,  raudonas  arba  baltas plytas ir kitus paviršius.  Tačiau kokius  kitus privalumus turi poliuretano plokštės?  Visų pirma, tai ilgas tarnavimo laikas, kuris  gali siekti net  iki 50 metų,  yra  sugeriamas labai mažas drėgmės kiekis,  poliuretano  plokštės  yra atsparios puvimui, korozijai ir senėjimui. Tačiau pagrindinis privalumas, kuriuo gali pasigirti šios plokštės, kurių  pagrindą sudaro poliuretanas, tai yra  labai aukštas šilumos izoliacijos lygis.  Tokiu  būdu yra užtikrinamas kokybiškas pamatų  apšildymo lygis.  Tikrai  ne veltui tokios plokštės labai  dažnai  vadinamos temo plokštėmis.  Taigi ką  mes pagaliau  gauname?  Aukštas šilumos izoliacijos savybes,  šio plokštės yra  lengvai  montuojamos, gali tarnauti ilgą laiką, turi patrauklią  išvaizdą,  gali suteikti  labai aukštą  apsaugos lygį nuo  temperatūros pasikeitimų, padidina  namo  šilumos ir garso izoliacijos savybes.
Poliuretano plokštės yra gaminamos iš poliuretano, kuri  neturi  į save  panašių medžiagų. Be to,  poliuretanas tai yra  visiškai  ekologiškai švari medžiaga, ko nebūtų galima pasakyti apie  mineralinę vatą ir putų  polistirolą. Kai yra  atliekamas šiltinimas naudojant poliuretano plokštes šis procesas tampa pakankamai  brangiu.  Tačiau visos išlaidos  su kaupu  atsiperka, kadangi  sumažėja šildymo sąskaitos. Jos  sumažės nei daug nei  mažai 50 procentų.  Jei  paskaičiuotume tokiu  atveju galėtume pasakyti, kad poliuretano plokštės atsipirks po 5-7 metų ir suteiks galimybę taupyti  visus kitus metus.  Šios plokštės tai yra  patikima  apsauga  ir tinkama  namo  apdaila, kuri turi specialų paviršių.  Iš tiesų plokštės yra panašios į  plytas, jei  bus tinkamai sumontuotos.  Bet kokiu atveju  šiuo  metu  rinkoje  nebūtų galima  surasti geresnės  alternatyvos nei  poliuretano plokštės.

Daugiau informacijos rasite čia.