Rašalinių kasečių pildymas pagal taisykles

 

rasaliniu-kaseciu-pildymas Šiais laikais pagrindinė priemonė, kuri yra  naudojama spausdinimui tai rašaliniai spausdintuvai arba daugiafunkciniai prietaisai.  Ir tai nėra  labai paprasta. rašalinio  spausdintuvo kaina 2-3 kartus mažesnė, nei lazerinio spausdintuvo, tačiau čia  yra  viena  labai svarbi akimirka.  Kasečių  apimtis  yra labai maža ir rašalas labai greitai baigiasi. Štai čia ir prasideda patys įdomiausi dalykai. Jūs galite  pasirinkti jums  tinkamiausią variantą iš kelių.  Taigi jūs galite  įsigyti naują rašalinę kasetę, kurios kaina   kartais  siekia pusės spausdintuvo kainą.  Taip pat  rašalinių kasečių pildymas  gali  būti  atliekamas su profesionalų pagalba  arba jūs tai galite pamėginti atlikti patys. Jei jūs pasirinkote paskutinį variantą  jūs sau turite atsakyti į kelis klausimus. Kuo ir kaip turi  būti pildomos rašalinės kasetės?  Kiekvienam rašaliniams  spausdintuvui  yra pritaikytas  gimtasis rašalas, kuriuo jis  buvo užpildytas gamykloje.  Rinkoje yra pateiktas suderinamas rašalas, kuris  labiau tinka pagal vieną  arba kitą  kasetę.  Koks  rašalas bus pasirenkamas kasetės pildymui reikia spręsti tik jums, tačiau nerekomenduojama  naudoti  skirtingų gamintojų rašalo. Kadangi tai gali padaryti įtaką spausdinimo kokybei ir rašalinės kasetės tarnavimo laikui.

Prieš tai, kai bus pradėtas rašalinių kasečių pildymas reikia  išsiaiškinti  ar  kasetė apskritai gali būti pildoma. Kai kurių spausdintuvų tiesiog neįmanoma papildyti, tai yra  praktiškai visos Epson ir kai kurios  HP kasetės.  Šiuo  atveju reikės pasirinkti kitą išeitį.  Jei jūsų kasetė yra  mechaniškai tvarkinga daugeliu  atveju po  pildymo jūs  gaunate kokybišką spausdinimą, kuris yra labai panašus į originalų.  jei neturite labai didelio  noro gilintis į  pildymo  subtilybes ir rašalo pasirinkimą tokiu  atveju geriausia išeitis yra kreiptis į  profesionalus, kurie  atliks viską ko reikia.   Rašalinių kasečių pildymas bus  atliktas gerai jei jūs kreipsitės į  serviso centrą ir specialistai viską  sugebės  padaryti už jus.  Yra  naudojama šiuolaikiška  įranga, kuri gali padėti atlikti visus reikalingus darbus. Tačiau kartais nutinka taip, kad net naudojant visas prieinamas priemones ir metodus rašalinių kasečių taip ir nepavyksta  tinkamai išvalyti. Taip nutinka, kai  spausdinimo galvutė pridžiūna prie spausdintuvo arba kasetės, jei ji yra integruota. Ir nežiūrint į tai, kad papildymas  atliktas idealiai, tačiau spausdinimas yra  atliekamas ne visai kokybiškai.  Šiuo  atveju yra reikalinga spausdinimo galvutės atkūrimas.  Ši procedūra užtrunka nuo 1 iki 5 savaičių.  Jei rašalas yra  užsistovėjęs  apie  pusę metų ši procedūra  nesuteiks jokio rezultato.

Kai yra  atliekamas rašalinių kasečių pildymas specialistas atlieka rašalo testą. Mes galime  garantuoti, kad  kasetė yra  užpildyta rašalu, kadangi  rašalas išeina ir niekas nėra užsikimšę.  Kad būtų  gauta garantuotas  aukštos  kokybės  spausdinimas yra rekomenduojama  atnešti visą spausdintuvą.  Tai  suteiks galimybę pamatyti visus spausdinimo defektus ir juos pašalinti.   Reikėtų  jūsų dėmesį atkreipti  į tai, kad  rašalo kasetės yra  nustatomos pagal gamintoją kaip vienkartinis  elementas.  Jų tarnavimo laikas yra ribotas.  Kartais  nutinka taip, kad  kai kurios kasetės yra papildomos 5-10 kartų, o kai kurios 1-2 kartus. Viskas priklauso nuo kasetės naudojimo sąlygų. Serviso  centre jūs  galite pasinaudoti tokia paslauga kaip rašalinių kasečių pildymas. Jei jūs  nusprendėte patys papildyti kasetę tokiu  atveju servisas jums  gali padėti parinkti tinkamiausią rašalą, bei  suteikti visą reikiamą konsultaciją.  Jei  papildyti kasetės neįmanoma  tokiu  atveju jums  bus  parinkta nauja kasetė, kuri  bus tinkama  jūsų spausdintuvui.  Na  ir žinoma jums  bus   suteikta visa  reikalinga  informacija  kaip  geriau naudoti rašalą.